ETYKIETY
NA PAPIERZE
ETYKIETY
NA FOLII
DRUK
ZMIENNY
ETYKIETY
ZE ZŁOCENIEM
BILETY
WSTĘPU
ETYKIETY
TERMICZNE
TAŚMY
TERMOTRANSFEROWE
DRUK
CYFROWY
ETYKIETY Z ALFABETEM BRAILLE'A
ETYKIETY
OTWÓRZ-ZAMKNIJ

Etykiety na papierze...

…to podstawa naszej produkcji. Większość produktów na sklepowych półkach oklejona jest właśnie tego rodzaje etykietami. Zapewniają on trwałe i długie przechowywanie zadrukowanych informacji, a przy tym są najtańszym i najbardziej przystępnym środkiem na wyróżnienie Państwa produktów.

Zastosowanie odpowiednich surowców zapewnia możliwość zadrukowania przez nas lub przez klienta indywidualnych danych logistycznych. W zależności od wybranego surowca czyste etykiety mogą by zadrukowywane w drukarkach termotransferowych na kalkach woskowych, żywicznych lub mieszanych.

Do Państwa należy decyzja, czy użyjemy surowców błyszczących, matowych czy półbłyszczących. Gotowy produkt pokryjemy dowolnym rodzajem lakieru (standardowo lakier UV lub TTR)

Etykiety na folii...

…to rozwiązanie idealne do zastosowania na większości powierzchni, stosowanych w opakowaniach, butelkach, laminatach itp. Etykiety foliowe idealnie nadają się do znakowania towarów o przeźroczystym opakowaniu. Standardowym rozwiązaniem jest druk tekstu, grafik lub pełnych obrazów na folii transparentnej (przeźroczystej) lub białej.

Przy użyciu odpowiedniego kleju jesteśmy w stanie zagwarantować , że wyprodukowane przez nas etykiety będą odporne na warunki atmosferyczne, działanie środków chemicznych, a ich faktura będzie nieprzerwanie gładka.

Druk zmienny...

…to pewność, że Państwa produkty w magazynie będą odpowiedni opisane.

Nasza technologia pozwala na dodruk odpowiednich danych na każdy rodzaj etykiet. Możemy również opisać etykiety od strony surowca podkładowego, czyli jednym słowem podpisać się pod każdą z nich - czynnik bardzo ceniony sobie przez branże farmaceutyczną i pocztową.

Druk zmienny to również możliwość drukowania indywidualnych kodów kreskowych, gramatur czy wielkości na jednym wzorze etykiety.

Etykiety ze złoceniem...

…to najlepszy wyróżnik Państwa towarów. Niemal każda butelka wina czy piwa ozdobiona jest właśnie taką etykietą. Złocenie znajduje również często zastosowanie w branży kosmetycznej, spożywczej PREMIUM i innych.

Dzięki współpracy z najlepszymi producentami folii i papierów jesteśmy w stanie indywidualnie dobrać rodzaj, fakturę i kolor użytego złocenia (lub srebrzenia), tak aby jak najlepiej współgrało ono z formą zaproponowanych przez Państwa etykiet.

Bilety...

…są niezbędne. Wydarzenia sportowe, kulturalne, przelot samolotem, podróż autokarem czy promem - wszędzie potrzebować będziemy biletu.

To Państwo decydują, czy wyprodukowane przez nas bilety zadrukujecie sami, czy to my mamy nanieść na nie wszystkie informacje (wliczając w to zmienną numerację miejsc, np. w teatrze).

Dysponujemy wieloma rodzajami kartoników o różnej gramaturze i dowolnej szerokości, dzięki czemu bez problemu dobierzemy wspólnie surowiec pod Państwa projekt.

Etykiety termiczne...

…to doskonały w swojej prostocie sposób na szybki i niewymagający sposób na zadrukowanie etykiet najważniejszymi danymi. Znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie nie zależy nam na trwałości etykiety – jest ona używana jednorazowo, np. w przemyśle logistycznym o krótkim czasie przydatności czy spożywczym.

Taśmy termotransferowe...

…to niezbędny element zadruku etykiet nie posiadających właściwości termicznych. Cienka warstwa woskowo-żywiczna pozwala na zadrukowanie etykiet dowolnym wzorem, kodem kreskowym, kodem QR i innymi.

Druk cyfrowy...

…to najlepsze rozwiązanie dla produkcji o niskim nakładzie. Charakteryzuje się on niskim kosztem samego przygotowania produkcji - w porównaniu do druku fleksograficznego czy typograficznego nie ma potrzeby przygotowywania relatywnie drogich matryc drukujących. Kolejnymi zaletami „cyfrówki” są brak odpadu surowca i wielozadaniowość (kilka produkcji jednocześnie).

Druk cyfrowy odpowie nawet najbardziej wymagającym klientom - to tutaj dostrzegą Państwo największą dbałość o szczegóły i nieskazitelną jakość wyprodukowanych etykiet.

Etykiety z alfabetem Braille'a...

…to nasza specjalność. Dzięki zastosowaniu techniki sitodruku jesteśmy w stanie przygotować dowolny projekt zawierający „wypukłości” na etykiecie. Nasze produkcje wielokrotnie sprawdzały się w wielu branżach, gdzie przepisy wymagają dostosowania opakowań dla osób niewidomych.

Metodą sitodruku jesteśmy w stanie odtworzyć dowolny kształt na fakturze etykiety, nadając jej tym samym jeszcze większą indywidualność na tle pozostałych produktów.

Etykiety "otwórz-zamknij"...

…są idealne do opakowań wielokrotnego użycia, najczęściej w branży spożywczej. Dzięki temu zastosowaniu produkty pozostają świeże na dłużej, a odpowiednio mocny klej sprawia, że etykieta przez długi czas nie traci swoich właściwości.

O NASOFERTACERTYFIKATYKONTAKT
© www.sandruk.pl - wszystkie prawa zastrzeżone